Menu

Wysokiej jakości smoczki dla dzieci – Nutricia

1 czerwca 2020 - Ogólna

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko było zdrowe i bezpieczne, dlatego wybiera tylko akcesoria dla dzieci najwyższej jakości. Otóż, smoczek nutricia standard jałowy przeznaczony jest dla niemowląt od 1 miesiąca życia, które są dokarmiane formułą rtf.  Smoczki tego typu mogą być używane z produktami płynnymi takim jak Bebilon Nenatal Premium, NAN Pro, Bebiko.  Smoczek nutricia nadaje się do użycia bezpośrednio po wyjęciu z opakowaniu i nie wymaga wyjaławiania czy do dezynfekcji.  Smoczek jałowy standard cieszy się także zaufaniem lekarzy, dlatego używany jest do karmienia noworodków w szpitalach czy placówkach opiekuńczych. Smoczek nutricia przeznaczony dla niemowląt, które urodzone zostały o czasie.  Rodzice wcześniaków mogą również dostać w aptekach specjalne smoczki Preterm.  Wszystko  produkty przeznaczone dla noworodka powinny być przede wszystkim bezpieczne i nie zawierać żadnych szkodliwych substancji w swoim składzie. Smoczek jałowy standard  gwarantuje również komfort użytkowania zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka.  Należy go przykręcić do butelki z pokarmem płynnym.  W warunkach domowych może być wykorzystany ponownie, jednak tylko wtedy kiedy zostanie starannie umytej i wyparzony.  Smoczek może być używany tylko przez jedno dziecko.  Wygodny smoczek nutricia gwarantuje, że dziecko bez problemu będzie spożywało pokarm płynny inny niż mleko matki. Jałowe smoczki  nutricia są bezpieczne, higieniczne i tanie. Smoczki jednorazowe to wygoda i wysoka higieniczność.