Menu

Wypożyczenie osuszacza  – Warszawa

12 marca 2020 - aktualności, Ogólna
Wypożyczenie osuszacza  – Warszawa

W momencie kiedy mamy problem z nadmierną wilgotnością niezbędne będzie wypożyczenie osuszacza warszawa. Warszawa  jest miastem na terenie którego prowadzi swoją działalność wiele firm, które posiadają wieloletnie doświadczenie i  renomę na rynku. Jedną z takich firm jest wypożyczalnia sprzętów budowlanych BMB  Serwis.  Jest to profesjonalna firma posiadająca sprzęt wysokiej jakości między innymi taki jak osuszacze, pompy do betonu, agregaty do malowania, silomaty, mixokrety, czy agregaty tynkarskie.  Firma stawia na nieustanny rozwój, dlatego cały czas poszerza swój asortyment i pracownicy zapewniają profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu i akcesoriów między nimi takich jak wiertarki, wkrętarki, pistolety do malowania, farby, drabiny, pędzle.  Nie można również zapomnieć o odzieży ochronnej takiej jak kaski, kombinezony, okulary i rękawice.  Bardzo ważne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas przeprowadzania prac remontowo-budowlanych.

Jak zbudowany jest osuszacz powietrza

Na rynku możemy znaleźć zarówno osuszacze basenowe, przemysłowe, profesjonalne, budowlane czy domowe. Osuszacz adsorpcyjny  działa na zasadzie adsorpcji. Jest zbudowany z wymiennika ciepła, rotora, grzałki, zbiornika z adsorbentem. Osuszacze adsorpcyjne pobierają więcej energii elektrycznej i nie są wykorzystywane w pomieszczeniach o dużym poziomie zapylenia.  Ten model osuszacza sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach o dużej wilgotności, jaki i w tych o niskiej wilgotności. Osuszacz kondensacyjny zwany też ziębniczym jest zbudowany z filtra powietrza, sprężarki, wentylatora, parownika, pojemnika na skropliny i skraplacza. Swoim kształtem przypomina klimatyzator i wykorzystuje on efekt rosy do skraplania wody.  Jest to model, który charakteryzuje się dużą wydajnością i doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności przekraczającej 80%. Bardzo ważne jest również odpowiednie ustawienie osuszacza w taki sposób, aby jak najbardziej efektywnie osuszał pomieszczenie. Dlatego najlepszym miejscem do ustawienia urządzenia jest środek pomieszczenia. Długość pracy osuszacza  uzależniona jest od poziomu wilgotności. Może trwać od kilku godzin do nawet kilku dni. Osuszacze posiadają również wbudowane akcesoria takie lampa UV, filtr powietrza, filtr węglowy czy pompa wody. W momencie pojawienia się pleśni i grzybów niezbędne jest wypożyczenie osuszacza. Warszawa i inne miasta z całej Polski posiadają na swoim terenie profesjonalne wypożyczalnie sprzętów budowlanych. Warto korzystać z usług tylko sprawdzonych i rzetelnych firm.