Menu

Pokoje do wynajęcia – Wisła

27 lutego 2020 - Ogólna

Z roku na rok coraz więcej rodzin decyduje się na spędzenie świąt lub ferii zimowych w górach.   W każdej miejscowości jest wiele pensjonatów, które oferują komfortowe pokoje wisła gwarantuje komfortowy wypoczynek w otoczeniu pięknej przyrody Beskidu Śląskiego.  Aby pobyt był udany niezwykle ważny jest wypoczynek w komfortowych warunkach i przyjaznym otoczeniu. Nocleg w Wiśle to gwarancja odpoczynku w przyjaznej i miłej atmosferze.  Willa Stok przyjmuje gości przez cały rok. Latem mają do dyspozycji saunę i basen na zewnątrz budynku z filtrem wodnym i podgrzewaną wodą.  Zimą turyści mogą skorzystać z doskonale przygotowanych wyciągów narciarskich, które są oświetlone po zmroku i sztucznie naśnieżane. Wisła to również  idealne miejsce dla miłośników pieszych wędrówek, którzy lubią spacerować szlakami turystycznymi. Willa Stok to miejsce przyjazne zarówno dla klientów biznesowych, jak i rodzin z dziećmi.  Willa w Wiśle posiada 49 miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie dzięki czemu każdego znajdzie pokój, który spełni jego oczekiwania.

Komfortowe pokoje – Wisła

Wszystkie pokoje bez względu na cenę są wyposażone są w lodówkę oraz TV. Każdy pokój i  apartament posiada również łazienkę z prysznicem lub wanną. Goście mają też  dostęp do bezpłatnego internetu WiFi. Willa proponuję noclegi w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych z balkonem, dwuosobowych bez balkonu, w apartamencie trzyosobowym standard, w apartamencie czteroosobowym extra i w pokoju typu studio o podwyższonym standardzie 4-osobowym. Na terenie willi istnieje też  możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych takich jak imieniny, urodziny, jubileusze, komunie, chrzciny, stypy, imprezy firmowe, spotkania po latach. Na życzenie klientów możliwe jest również zorganizowanie przyjęć i bankietów lub innych imprez. Willa w Wiśle posiada ciekawą ofertę gastronomiczną. Wszystkie posiłki są przygotowane na bieżąco ze świeżych i regionalnych składników. Dla wszystkich gości, którzy wynajmują pokoje i apartamenty śniadanie wliczone jest  w cenę pobytu i jest serwowane w formie szwedzkiego bufetu. Goście mogą skorzystać z wypoczynku w ogródku letni w którym serwowane są napoje takie jak kawa czy herbata. Na terenie Willi istnieje również sala konferencyjna, która mieści do 40 osób. Wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny i organizowane są w niej zarówno spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby goście odpoczywali w komfortowych warunkach i poczuli atmosferę domowego ogniska. Region ten to  przede wszystkim malownicze widoki, szlaki turystyczne dla miłośników pieszych wędrówek i stoki narciarskie. Oferty noclegowe można szukać za pośrednictwem internetu w wpisując w wyszukiwarkę internetową np. pokoje Wisła.