Menu

Naturalne świece zapachowe

16 kwietnia 2021 - aktualności, dom

Zmień się – naturalne świece zapachowe Ci w tym pomogą!

Wnieś do swojego życia coś, co pozwoli rozwinąć Twoją duszę. Jeśli medytujesz i potrzebujesz większego bodźca, który zapewni Ci jeszcze lepszy kontakt ze swoim ego, to postaw na naturalne świece zapachowe. To obecnie bardzo popularny produkt, z którego korzysta coraz więcej osób. Ludzie są coraz bardziej zmęczeni i nie potrafią odpoczywać. Chcą zmienić to, by rozwinąć swoją osobowość i żyć ze sobą w zgodzie oraz harmonii. Świece zapachowe powinny w tym pomóc!

Naturalne świece zapachowe – jak ich odpowiednio używać?

Wydawać się może, że używanie świec zapachowych to prosta sprawa i nie powinno to przynieść żadnych problemów. Nic bardziej mylnego! Przed zastosowaniem świec warto dobrze się przygotować. Po pierwsze, jeśli używamy świecy w pokoju musimy uważać na to, bo nie było w nim przeciągów. Ogień jest żywiołem bardzo trudnym do opanowania i stawianie świecy np. przy firanach czy zasłonach nie jest dobrym pomysłem. Nie powinniśmy zostawiać również świeczki samej. Warto dobrze przypilnować miejsce ustawienia świeczki!

Naturalne świece zapachowe – jak ustawić knot?

Knot świecy zapachowej nie powinien wystawać na więcej niż 4 mm nad taflę wosku. Przed każdym rozpaleniem należy sprawdzić i przyciąć odpowiednio resztki knot, by płomień miał odpowiednią moc.