Menu

Jakie funkcje posiada  profesjonalny osuszacz powietrza?

27 lutego 2020 - aktualności, informacje regionalne
Jakie funkcje posiada  profesjonalny osuszacz powietrza?

Pojawienie się pleśni i grzyba w pomieszczeniu  na ścianie, może świadczyć o nadmiernej wilgotności panującej w pomieszczeniu, wynikającej z niewłaściwej wentylacji.  Nieosuszone pomieszczenie to nie tylko siedlisko bakterii, ale również źródło nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu, którego coraz trudniej będzie się pozbyć z czasem. Niestety często pomimo odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniu, problem z wilgocią w mieszkaniu może się pojawić. Powodzi czy zalania przez sąsiada również nie da się przewidzieć.  BMB Serwis oprócz sprzedaży sprzętu takiego jak zyrafa do gipsu , pistolety do malowania, frezarki, wkrętarki oferuje również wynajem osuszaczy kondensacyjncyh i adsorpcyjnych.. Niektóre modele osuszaczy powietrza są wyposażone w dodatkowe funkcje, które ułatwią prace przy osuszaniu. Pracownicy BMB doradzą, jakie funkcje przydadzą się do oczyszczania powietrza w  danym pomieszczeniu. Na rynku są do dyspozycji różne modele osuszaczy takie jak osuszacze budowlane, osuszacze profesjonalne, osuszacze domowe, osuszacze basenowe, osuszacze przemysłowe, czy osuszacze powietrza sprężonego. 

Funkcje

Przed przystąpieniem do użytkowania sprzętu osuszającego, należy  pamiętać o podpisaniu umowy z firmą, która dokładnie określi warunki współpracy takie jak czas i koszty. Do jej  podpisania potrzebny jest dowód tożsamości kupującego. Wypożyczalnia sprzętów budowlanych BMB, oprócz wynajmu sprzętu takiego jak zyrafy do gipsu,  prowadzi także sprzedaż materiałów budowlanych takich jak farby, kleje, folie,tynki, gładzie, gipsy, plastyfikatory, preparaty gruntujące, profile tynkarskie, papiery ścierne, plandeki ochronne. Jak również sprzedaż odzieży ochronnej takiej jak kaski, rękawice, kombinezony.  Dzięki nowoczesnemu osuszaczowi powietrza w znacznie szybszym tempie usuniemy wilgoć z pomieszczenia.