Menu

BMB Serwis – agregaty malarskie

13 lutego 2020 - aktualności, biznes i ekonomia, dom
BMB Serwis – agregaty malarskie

Firma BMB Serwis zapewnia szeroką gamę asortymentu dla malarzy, szpachlarzy, tynkarzy. Gwarantuje sprzęt najwyższej jakości. Od takich urządzeń jak pompa do betonu, silomat czy agregaty malarskie po szlifierkę do gipsu  i mixokret. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie internetowej firmy – pełen asortyment, parametry urządzeń. Firma zajmuje się wynajmem sprzętu remontowo-budowlanego w niezwykle konkurencyjnych cenach. Zatrudnieni pracownicy gwarantują profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

Asortyment

BMB Serwis oprócz sprzętu takiego jak agregat do malowania posiada w swoim asortymencie niezbędną odzież ochronną, kaski, rękawice, maski malarskie i lakiernicze. Bezpieczeństwo pracowników remontowych jest niezwykle ważne, dlatego nie można szukać oszczędności  i rezygnować z zakupu odzieży ochronnej. Można również nabyć elektronarzędzia takie jak wiertarka, frezarka, wkrętarka i odkurzacz przemysłowy. BMB Serwis posiada również szeroką ofertę pędzli do malowania, drabin o zróżnicowanej wysokości, pomp ślimakowych,  tarcz do cięcia i poziomic aluminiowych. W momencie wyprzedaży można nabyć sprzęt w bardzo dobrych cenach. Firma oferuje również usługi serwisowe odkurzaczy i silomatów. BMB posiada w swojej ofercie popularne modele szlifierek do gipsu, które zagwarantują idealne wyrównanie powierzchni ścian. Jednym z najbardziej popularnych modeli jest szlifierka Dedra z przekładnią o mocy 710 W. Jej zaletą jest waga – 3,3 kg. Co jest szczególnie ważne, jeżeli chcemy wykonywać pracę na dużych powierzchniach. Szlifierka ma regulowaną długość od 128 do 159 cm. W sklepie można również nabyć tarcze odpowiednie do modelu Dedra. Szlifierka typu żyrafa ma elektroniczną regulacje prędkości obrotowej i posiada 2- letnią gwarancję. W zestawie jest również linka napędowa  wąż do odkurzacza przemysłowego. Kolejny model szlifierki do gipsu waży 5 kg i mierzy 160 cm. Tak jak poprzedni model, również posiada elektroniczna regulację prędkości obrotowej. Posiada 2- letnią gwarancję. Szlifierka o najmniejszej masie, którą posiada w swojej ofercie BMB jest model Festool Planex Easy. Jest to najlżejsza szlifierka przegubowa z napędem. Ta szlifierka może być wykorzystywana do szlifowania ścian i sufitów, jak również elementów gipsowo-kartonowych i szpachlówki, która jest używana w procesie montażu elementów prefabrykowanych. Dzięki szlifierce typu żyrafa prace remontowe przebiegają szybko i sprawnie. Firma BMB dba o to, aby każdy fachowiec dysponował niezawodnym sprzętem najwyższej jakości.