Menu

Znajdź przestrzeń na swoją konferencję

10 lipca 2020 - aktualności, biznes i ekonomia

Miejsce na konferencje musi spełniać wiele wymagań, aby można było zorganizować w pełni udaną konferencję. Konferencje w Łodzi charakteryzuje niezapomniany klimat oraz wyjątkowy potencjał, jaki przedstawiają. Na to wszystko ma wpływ bliskość dużych aglomeracji oraz centralne położenie tych terenów na mapie Polski. Salio oferuje dwie doskonale wyposażone sale konferencyjne, które będą doskonałym tłem dla wielu różnorodnych wydarzeń. Większe pomieszczenie ma powierzchnię 90 m2 i pomieści około 70 osób. W mniejszej sali o powierzchni 40m2 możemy zorganizować dla Państwa panel dyskusyjny dla wybranych uczestników konferencji lub bufet.

Konferencje z noclegiem

Jeśli interesuje Cię organizacja kilkudniowej konferencje łódź to z pewnością Salio sprosta tym oczekiwaniom. Do dyspozycji mają komfortowo urządzony Aparthotel, a w nim przestronne pokoje z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. O wyżywienie gości dbają wykwalifikowani kucharzy, którzy wszystkie posiłki przyrządzają z lokalnych i świeżych produktów. Po obiedzie zapraszają na degustację trunku warzonego w naszym browarze rzemieślniczym.

Profesjonalizm – idealny obiekt konferencyjny

Dogodne położenie Salio ułatwia dojazd do obiektu nie tylko z pobliskiej Łodzi, ale również z każdego zakątka kraju, a klub jeździecki sprawia, że goście mogą się poczuć naprawdę prestiżowo, obcując jednocześnie z majestatycznymi zwierzętami, jakimi są konie. Konferencje Łódź to świetny wybór dla wszystkich!