Menu

Naturalne świece zapachowe

16 kwietnia 2021 - aktualności, dom

Zmień się – naturalne świece zapachowe

Wnieść do swojego życia coś, co pozwoli rozwinąć Twoją duszę. Jeśli medytujesz i potrzebujesz jeszcze większego bodźca, który zapewni ci jeszcze lepszy kontakt ze swoim ego, to zainteresuj się tym produktem. Naturalne świece zapachowe to obecnie bardzo popularny produkt, z którego korzysta coraz więcej ludzi. Dzieje się tak, ponieważ ludzie są coraz bardziej zmęczeni i nie potrafią odpoczywać i chcą zmienić to, by rozwinąć swoją osobowość i żyć ze sobą w zgodzie i harmonii.

Naturalne świece zapachowe – jak odpowiednio używać?

Wydawać się może, że używanie świec zapachowych to prosta sprawa i nie powinno to przynieść żadnych problemów. Nic bardziej mylnego przed zastosowaniem świecy warto dobrze przygotować się i nie ominąć punktów, które mogą być znaczące dla naszej terapii duchowej. Po pierwsze, jeśli używamy świecy w pokoju musimy uważać na to, bo nie było w nim przeciągów. Ogień jest tym rodzajem żywiołu, który jest bardzo trudny do opanowania i jeśli wiatr odpowiednio kieruje ogień na firankę może zacząć ona płonąć. Dlatego również przechodząc do następnego punktu należy nie zostawiać świeczki samej. Warto dobrze przypilnować miejsce święcenia świeczki by nie wydarzyła się tragedia i nie spłonął nas cały dobytek.

Naturalne świece zapachowe – jak ustawić knot?

Knot świecy zapachowej nie powinien wystawać na więcej niż 4 mm nad taflę wosku. Przed każdym zapaleniem należy sprawdzić i przyciąć odpowiednio resztki Knota by płomień miał odpowiednią moc i odpowiednio działał.