Menu

Hotel 5-gwiazdkowy nad morzem – Pałac Ciekocinko

23 maja 2020 - Ogólna

W całej Polsce jest coraz więcej hoteli 5-gwiazdkowych, które zapewniają wysoką jakość usług dla najbardziej wymagających gości.  Polacy podróżują po całym świecie, dlatego mają coraz większe wymagania jeżeli chodzi o wystrój wnętrz, jak również serwowaną kuchnie czy atrakcje na terenie obiektu. Pałac Ciekocinko to hotel 5 gwiazdkowy nad morzem, który mieści się w Choczewie. Jego zaletą jest to, że położony jest w otoczeniu pięknej przyrody tego regionu. Nieopodal Pałacu Ciechocinku znajdują się również jeziora.  Jest to doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie kameralną atmosferę, jak również możliwość aktywnego wypoczynku.  Na terenie hotelu 5 gwiazdkowego nad morzem Pałac Ciekocinko znajduje się zarówno strefa SPA, stadnina koni czy strzelnica golfowa.  Osoby, które stawiają pierwsze kroki w grze w golfa mogą skorzystać  ze strzelnicy golfowej, która położona jest w zabytkowym parku pałacu. Dla gości przygotowano 13 stanowisk,  a podczas gry mogą podziwiać  położoną nieopodal stadninę koni.  Goście, którzy cenią sobie spokojny wypoczynek na łonie natury mogę wypożyczyć kosze piknikowe, które są pełne smakołyków pochodzących z pałacowej spiżarni.  Szef kuchni Pałacu Ciekocinko przygotował dla swoich gości pięciogwiazdkowy catering, który goście mogą spożyć w otoczeniu pięknej przyrody.

Hotel  5- gwiazdkowy nad morzem – wyśmienita kuchnia 

Na terenie pałacu Ciekocinko znajduje się restauracja 1906 Gourmet Restaurant.  Znajdują się ona na poziomie recepcji. Zachwyca swoich gości eleganckim i nietuzinkowym wystrojem, a przede wszystkim najlepszą kuchnią przygotowaną z produktów pochodzących z ekologicznego ogrodu.  Wszystkie dania są autorstwa jednego z najlepszych szefów kuchni Andrzeja Kreczmera.   Goście przebywający w hotelu mogą skosztować wyśmienitych dań bazujących na lokalnych produktach pochodzących z pobliskich lasów i bałtyckich wód.  Goście mają do dyspozycji Luneta i Lorneta Bistro Club.  Szczególnie w okresie letnim goście mogą skorzystać z tarasu letniego na którym mogą skosztować wykwintnych dań, słodkich deserów i orzeźwiających napojów w upalne dni.  Pałac Ciekocinko to doskonałe miejsce nie tylko do wakacyjnych wyjazdów, ale również do weekendowych wypadów.  Dla gości przygotowano pakiety  w ramach których można skorzystać z aktywnego wypoczynku w siodle lub odpoczynku w strefie Wellness.  W ramach pakietu Wellness można skorzystać z pakietu odnowa, pakietu Relax czy pakietu luksusowego w  Instytucie Esthederm.